Pojištění vozidel

Povinné ručení

  • Jinak též pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Musí jej uzavřít každý majitel nebo spolumajitel vozidla. Pojišťovny nabízejí různé varianty pojištění, jde jen o to vybrat si ten správný produkt.

Havarijní pojištení

  • Chrání hodnotu Vašeho vozidla před krádeží, vandalismem, živelnou pohromou a nehodou, která je zaviněna z Vaší strany. Obvykle se sjednává na pojistnou částku dle požadavku klienta podle faktury nebo formou ocěnění přes systém, který bere data od pojištoven prostřednictví specializovaných firem dle situace na trhu.

Flotilové pojištění

  • Nejvhodnější řešení pro firmy a jejich vozový park. Srovnáme pro Vás nabídky od všech pojišťoven a společně vybereme tu která Vám bude nejlépe vyhovovat. Flotila se dá počítat od 3 a více vozidel vlastněných jedním majitelem či jednou firmou. U flotilového pojištění se přihlíží k počtu vozidel (čím více vozidel=lepší celková cena), škodního průběhu klienta a činnost daných vozidel. Záleží také na individuálním posouzení ze strany pojišťoven a škodním průběhu. 

 

Servis smluvpexels3.jpg

Hlídáme pro Vás výročí smlouvy (možnost její případné změny, zániku a znovu uzavření). Každý rok Vás kontaktujeme a společně se podíváme, jestli nedokážeme najít lepší produkt, jak z cenového hlediska, tak s ohledem na změny, které nastaly ve Vašem životě. Přizpůsobíme pojištění tak, abyste za svoje peníze dostali co nejvíce.